krzewy castorama

krzewy castorama

Kradzież tożsamości - Sposoby uniknąć ofiarą

Słyszał pan wiadomość, że najszybciej rozwijającą się przestępczością w Stanach Zjednoczonych jest kradzież tożsamości? Jeśli nie, należy trzymać się i przeczytać ten artykuł. Chciałem, aby ludzie znali fakty o kradzież tożsamości i cyberprzestępczości, a kilka wskazówek, jak uniknąć bycia ofiarą samego siebie.

Tak schładzania faktów na temat kradzieży tożsamości są następujące:

krzewy castorama

• To najszybciej rozwijający się przestępczością w Ameryce

• Każdego roku od 500.000 do 1.000.000 ludzi są pozbawiane tożsamości w USA

• Koszty? Ponad 50 mld $ w ciągu ostatnich 5 lat sam

krzewy castorama

• Przeciętnie trwa od 6 miesięcy do 2 lat w celu odzyskania od kradzieży tożsamości

Fakty te są w rzeczywistości kilka lat, ponieważ trudno jest zebrać informacje, kiedy wielu przypadkach nie zostały odkryte dopiero znacznie później. Nie tylko, że jeśli nie zostaną podjęte kroki dla większości Amerykanów, aby zatrzymać tych złodziei będzie tylko gorzej. Więc w jaki sposób złodzieje faktycznie go o kradzież czyjejś tożsamości? Brzmi skomplikowanie, ale w wielu przypadkach jest to bardzo łatwe ze względu na brak wiedzy otaczającego ochrony tożsamości. Wiele złodzieje czasu po prostu przejść przez śmieci osoby po to określono w nocy, polując na jakimkolwiek skrawku papieru, takich jak ustawy, zwłaszcza wyciągu z karty kredytowej, ani nic z pełnej nazwy i adresu. Jest w nim kilka kawałków układanki złodzieje potrzebne, ale są one trwałe i mądry w większości przypadków. Kiedy uzyskać informacje, są one w.

Inne metody, których używają są okradanie swojej skrzynki pocztowej - czy kiedykolwiek miał rachunki lub oświadczenia karty kredytowej, które nie pojawiają się na czas? To dobry pomysł, aby mieć te wysłane online w ogóle jest możliwe, chyba że masz bezpieczną skrzynkę pocztową.

- autor artykułu