drzewa decyzyjne

drzewa decyzyjne

Kontrolowanym klimatem Kontenery - 5 sposobów one zachować łatwo psujących Cargo

Dostawa jest skomplikowane, często stresujące procesu. wysyłki towarów łatwo psujących się, że są po prostu dodaje jeszcze jedną warstwę złożoności. Nie tylko trzeba negocjować z przewoźnikami i przejdź formalności-podziurawiony układankę logistyczną, ale trzeba się upewnić, dostawa odbywa się w określonym przedziale czasowym, pod pewnymi warunkami, aby chronić swoje towary z urobku.

Na szczęście, pojemniki z kontrolowanym klimatem mogą pomóc chronić psujące ładunków podczas transportu. Stosując tę ??niesamowitą technologię kontroli temperatury i wilgotności można zamrozić proces rozkładu swoich towarów, dopóki nie dotrze bezpiecznie do ich ostatecznego przeznaczenia.

Bez względu na to, czy wysyłasz sałaty lub cygar, meble lub sprzęt medyczny, swoje towary mogą być przechowywane w nienaruszonym stanie podczas transportu lub nawet podczas najdłuższej czekać w zagrodzie przewozowej. Tutaj są korzyści z pojemników z klimatem kontrolowana i 5 sposobów ich zachować psujące się towary.

drzewa decyzyjne

1. Przechowywanie Wygoda

Pojemnik do przechowywania mogą być łatwo transportowane lub dostarczone na burtowy. Ponieważ sprężarka klimat sterowania można podłączyć do dowolnego gniazdka, może być przechowywane w magazynie, w podjazd, lub pozostać w stałej temperaturze i wilgotności w czasie transportu.

Kontrola 2. Temperatura

Bez względu na to, czego transportu lub przechowywania, jeżeli wymaga dokładnego zakresu temperatur, to można łatwo osiągnąć z zasobnikiem z kontrolowanym klimatem. Pojemnik może być tak zimno jak 20 stopni Celsjusza do ponad 100 stopni, jeśli jest to pożądane. Łatwy w użyciu termostat utrzymuje się na zewnątrz pojemnika, więc nie ma potrzeby nawet otworzyć go, zachowując nieskazitelną środowiska dla swoich towarów łatwo psujących się.

- autor artykułu