drzewa dekoracyjne

drzewa dekoracyjne

Ja słucham tak trudne, jak mogę

Słucham tak mocno, jak tylko mogę, ale milczenie jest ogłuszający.http://www.aspsaviaswidnik.pl Dlaczego nie chcesz ze mną rozmawiać? Nie masz coś do powiedzenia?

Raz na jakiś czas słyszę mały szept; trochę szmer, jakbyś próbował coś powiedzieć, próbuje się komunikować, starając się stworzyć unię lub spotkanie z naszych umysłów, ale nie mogę cię zrozumieć.

Nie proszę mówić?

Wiem, że masz ogromną wiedzę i ważne rzeczy do powiedzenia. Wiem, że chcesz dobrze i mają moje najlepsze interesy na sercu. Wiem, że mnie kochasz, ale dlaczego nie słyszę cię.

Nie proszę mówić?

W myślach wyobrazić mówimy i uśmiecha się i śmieje się razem, ale nie mogę dość złapać prąd. Co chcesz przez to powiedzieć, że robi mi się śmiać? Dlaczego się uśmiechasz? Twoje myśli nie są dla mnie jasne.

drzewa dekoracyjne

Nie proszę mówić?

Czasami czuję się tak, jakbyśmy przechodzą w oddzielnych kajaki dół szalejącej rzeki krzycząc coś na siebie, ale ryk wód pędzących trzyma mnie od słuchania ciebie, i to trzyma nas od siebie.

Nie proszę mówić?

Czasami czuję się jak jesteśmy obcy przechodzących wzajemnie w drodze z pracy do domu w nocy, bez słowa lub skinieniem powitania. Wiem, że znasz mnie, a ja cię znam. Dlaczego nie będzie można rozpoznać moją cnotę? Dlaczego nie można powiedzieć, co jest w twoim sercu?

Nie proszę mówić?

Są chwile, kiedy czuję się samotny, ale w głębi duszy wiem, że tam jesteś. Nie czujesz moje pragnienie? Nie wiesz, chcę ogarnąć? Gdzie jesteś? Nie zostawiaj mnie tu sama. Muszę wiedzieć, że istnieją.

drzewa dekoracyjne

Nie proszę mówić?

Czy w ten sposób to zawsze będzie między nami? Będzie się drobne uprzedzenia i zawieszanie się gry nas rozdzielić? Czy nigdy nie poznać piękną muzykę moglibyśmy zrobić razem, kiedy oddziałują? Nie masz litości?

Nie proszę mówić?

Czasami, kiedy śpię, marzę, że jesteśmy razem; zebrane w pięknej dziedzinie wielkiego planu natury. I wszyscy trzymają się za ręce i rozmawiają ze sobą i śpiewając słodkie pieśni radości.

W moich snach słyszę cię. Słyszę co krzyczą do mnie. Zgadzam się. Nadszedł czas, doszliśmy razem. Nadszedł czas kochaliśmy, a nie wojny. Nadszedł czas zatrzymał naszą drobne kłótnie o różnych tradycjach nawet nie pamięta przyczynę. Nadszedł czas, by pamiętał, jak zaczęliśmy, i że na początku byliśmy jednego pragnienia. Razem możemy coś zmienić. Razem możemy zmienić świat. Razem możemy zrobić coś wspaniałego wydarzy.

Nadszedł czas, oboje mówili i wykonany nowy początek.

Czy mnie słyszysz?

http://www.dem-wnetrza.pl - autor artykułu