krzewy formowane

krzewy formowane

Krewetki Ball Fu Yong (Fu Rong Xia Qiu)

Istnieje wiele sposobów, aby ugotować "Fu Rong" z krewetek Ball naczynia Fu Rong w różnych miejscach.carlane.pl Ludzie zazwyczaj używają tradycyjnych metod gotowania z Pekinu i Jiangsu kuchni, które są dobrze znane jako wybredny o zrobieniu tego dania wyglądają białe i miękkie. Danie przypomina hibiskusa rośnie z wody (Fu Rong z wody), po jego świeżo i pięknie przygotowane. Kolorowy ozdobą jest wspaniały, a smak jest przepyszne.

Składniki:

a) Do etapu 1-2:

krewetki 1 łyżka wina do gotowania 1 łyżka soli 100g (3,5 uncji) słoniny 1 łyżka mąki ziemniaczanej 1 jajko białe 600g (21 uncji)

b) w przypadku etapu 3-8:

1 plaster szynki (opcjonalnie) pietruszka (opcjonalnie) 50g (1,8 uncji) filet z kurczaka 1 łyżka mąki ziemniaczanej 1 szklanka (200cc) zupa photography 2 białka jaj sól 1 łyżeczka 1 łyżeczka gotowanie wina szczypta glutaminian sodu 2 kubki zupy stanie (w kroku 6 )

krzewy formowane

Metoda:

Czyste i muszli krewetek. Usuń czarne żyły. Siekać. Przebierał słoninę. Wymieszać i doprawić. Dodaj mąkę kukurydzianą i białka jaja. Dobrze wymieszać. Odłożyć na bok. Usuń ścięgno z filetem z kurczaka i szlifować. Dodaj mąkę kukurydzianą rozcieńczoną wodą i zupa stanie się stopniowo, aby pokonać kurczaka białek. Mieszanka z formą kurczaka krewetki w kulki i krople do wrzącej zupy akcji. Gotować na średnim ogniu. Usuń szumowiny. Dodaj sezony. Dodaj mieszankę kurczaka. Wymieszać delikatnie batem drutu. Zdjąć z ognia, gdy kolor zmienia kolor na biały.

Czas gotowania: 50 minut

Wartości odżywcze:

Każda porcja dostarcza: kcal: 119Protein: 18,5g

O to chodzi. Jeśli wolisz chrupiące danie, można po prostu głęboko smażyć krewetki (powlekane skrobi kukurydzianej) zamiast do Okazuje złoty zewnątrz (w środku) i ofertą.

Więcej Przepisy kuchenne

- autor artykułu