drzewa cieniolubne

drzewa cieniolubne

Jak zrobić prosty sos pomidorowy iść z świeży makaron na zdrowy smaczny posiłek

http://www.ciderhill.pl

Jeśli mówisz do wielu włoskich kucharzy i poprosić ich, co tam jest ulubione danie, jak mam być może zaskoczony, co mówią w odpowiedzi. Mówili prosty makaron spaghetti lub podobnego fettuccini z prostym sosem pomidorowym i że jest (może trochę tartego sera Parma).http://www.alabin.pl

Prosty sos pomidorowy jest bardzo łatwo złożyć i wymaga następujących składników (ten przepis zazwyczaj trwa 30 minut, aby umieścić razem): -

-1 łyżka. Oliwa z oliwek

-3-4 ząbki czosnku całości

-pół kostkę czerwona średnia cebula

-2x14 uncji może pomidory pokrojone w kostkę lub zgnieciony

drzewa cieniolubne

-pół szklanki czerwonego wina (opcjonalnie)

-Sól, pieprz, inne przyprawy do smaku

Bierzesz oliwę i ciepła o niskim i średnim ogniu następnie raz jest gorąco, wystarczy dodać je dodać ci czerwona cebula (używamy czerwoną cebulę, jak to jest słodszy). Trzeba podsmażyć cebulę przez około 7 minut, aż zaczynają brązowy wokół krawędzi.

Te dodać pomidory z puszki przynieść zawartość do wrzenia i dodać całe rękawice czosnku powiększonej solą i pieprzem do smaku. Można również dodać wino zbyt (ja osobiście nie lubię używać wino). Ludzie lubią dodać suszone zioła też w tym momencie, ale ja po prostu lubię mieć słodycz czerwonej cebuli plus czosnek jak mój zapachowego.

Po dodaniu składników, następnie gotować je przez minimum 20 minut do zagęszczania i niech ząbki czosnku dodać subtelny smak. Można gotować na małym ogniu do 45 minut, jeśli chcesz grubszą sos. Jeśli sos jest zbyt gęsty można dodać trochę wody w dowolnym momencie.

Ten sos jest super tylko na świeży makaron na wielkie naczynia, które wielu włoskich kucharzy uważa, że ??ich ulubiony posiłek lub wykorzystać je w lasagne lub jakiegokolwiek innego naczynia, które wymaga sos pomidorowy. Cokolwiek używać zawsze będzie lepiej niż pre-made sos w słoiku.

- autor artykułu