drzewa cytrynowe

drzewa cytrynowe

Kontrolowanie swój gniew konstruktywnie

Jako kontrolę nad swoim gniewem jest kluczowym elementem funkcjonowania i przetrwania w normalnym społeczeństwie.http://www.artykulator.pl Wszyscy widzieli, co się może zdarzyć, gdy gniew, wymyka się spod kontroli. Rzucanie krzesło po drugiej stronie boiska do koszykówki, atakując towarzysza rodzica na Ballgame dziecka lub na stojąco i berating prezydenta Stanów Zjednoczonych podczas przemówienia, to tylko kilka z bardziej pamiętnych przypadki braku w zarządzania gniewu. Więc jak można zachować swój gniew przed obracaniem cię do tylko kolejny pamiętny incydent?

Choć czasami czujemy się jak łagodzeniu stłumiony frustracje i gniew, zarówno w formie słownej tyrady lub fizycznego działania, czyniąc to zwykle robi więcej szkody niż pożytku. Uczenie się, jak rozpoznawać uczucia gniewu i co jest ich przyczyną, ma decydujące znaczenie dla prawidłowego zarządzania gniewu. Jak większość z nas zdaje sobie sprawę, z pewnością jest to łatwiej powiedzieć niż zrobić. Istnieją jednak sposoby, aby nauczyć się, jak radzić sobie z zarządzaniem gniew.

Wpływ na środowisko

Istotne jest, rozważając, jak kontrolować swój gniew, że weźmiemy pod uwagę środowisko, w którym znajdą się najbardziej zły. Jeśli wystąpi uczucie złości lub frustracji określonych porach lub w określonych miejscach, być może najlepiej ocenić, co można zrobić, aby omijać tych miejscach lub sytuacjach. Chociaż może to być trudne, aby uniknąć stresującej pracy, mogą istnieć sposoby zrestrukturyzować swój harmonogram, środowisku biurowym lub spotkań razy lepiej zarządzać sytuacjami, które budują gniew. To samo dotyczy czasu spędzonego w domu, w samochodzie, podczas gdy na zakupy, i podobnych, często środowiskach frustracji lub działań. Zadaj sobie pytanie, co sprawia, że ??najbardziej wściekły o tych sytuacjach środowiskowych, a następnie starać się coś zrobić, aby temu zaradzić.

zwiększona Komunikacja

Jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie z gniewem jest wyrazić swoje uczucia. Czyniąc to jednak ważne jest, aby wyrazić emocje w sposób konstruktywny, a jeśli to możliwe, pozytywny sposób. Często osoby, które powodują nam złość i frustrację nawet nie wiedzą, że robią tak i będzie więcej niż chętnych do zmiany lub zarządzać ich własne zachowanie gdyby byli świadomi, że jest nas rozgniewać. Rozmowa z emisji, zadając pytania dotyczące innych? Działań i wyrażania osobistych myśli, uczuć i pomysłów może być świetnym sposobem, aby wywietrzyć swoje żale i uwolnić gniew w konstruktywny sposób.

Aktywne poszukiwanie profesjonalnej pomocy Anger Management poprzez udział w seminariach Anger Management jest również opcja.

- autor artykułu