krzewy caloroczne

krzewy caloroczne

Kindle okładka książki ze światłem

Kindle jest doskonałym urządzeniem i pochodzi (jak zwykle) z dużą liczbą przypadków i pokryw, które będą zmieniać zarówno wygląd, jak i "obsługę" (brzmi jak mówię o samochodach prawda ...).http://www.diakonia.net.pl Sprawa będzie jedną z najlepszych rzeczy, które można zakupić na Kindle, a przekonasz się, że z dodatkowych funkcji, takich jak oświetlenie je i inne fajne rzeczy robi Kindle lepiej. Zobaczmy, czy okładka książki Kindle światłem jest warto i kilka alternatyw.

krzewy caloroczne

Oficjalna okładka zawiera fajną, lekką rzeczą, która przechwytuje do baterii na e-czytnik, co oznacza, że ??nie trzeba będzie skorzystać z dodatkowego akumulatora, aby utrzymać go w ruchu. Inne opcje obejmują klip na światłach, które są nieporęczne i niewygodne, ale działa, jeśli chcesz inną sprawę, a nie oficjalny.

Dla mnie na zewnątrz skóra oficjalnego pokrywy sprawia, że ??wygląda jak miły oprawiony w skórę książki jednak widziałem bardziej imponujące pokazy pomysłowości. Jeżeli chcesz, aby Twój Kindle, aby przyjrzeć się jak książkę, a mniej jak urządzenie to może warto rozważyć pozycji na dół do lokalnego sklepu rzemiosła i uzyskiwanie jak czasopisma, który pasuje do wymiarów urządzenia. Następnie można użyć kleju i ostry nóż rzemieślniczy odciąć wnętrze pozostawiając ścisłe otwór na Kindle żyć. Przypadki te wyglądają naprawdę świetnie, moim zdaniem, a na pewno mają coś, co jest niepowtarzalne.

krzewy caloroczne

Jeśli chcesz dodać światła do takiego połączenia trzeba klip na światło lub jeśli jesteś naprawdę mądry (nie ja jestem przestraszony) zaprojektowanie czegoś, co zawiera on w tej sprawie. Chociaż jeśli jesteś DIY osobą, byłbym bardzo zaskoczony, jeśli czytasz ten artykuł w pierwszej kolejności.

Dla reszty z nas, oficjalna okładka Kindle oświetlona będzie więcej niż wystarczająca. Dla mnie przynajmniej to sprawia, że ??wygląd urządzenia jak ładnym czasopiśmie, a jeśli nie to, że ładne trochę światła. Jeśli jesteś DIY osobą może chcesz stworzyć własną, wymyślanie czegoś znacznie tańsze i bardzo osobiste. Niezależnie od przypadku, gdy wyboru dla Kindle upewnij się, że masz jeden. Będziesz podziękować sobie, że następnym razem zrobił to idzie wylatujące z uchwyt w dół na twardej, twardej ziemi. Pierwszy ochrony, komfortu sekund.

- autor artykułu